ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності серед майстрів виробничого навчання системи професійно-технічної освіти з професії «Офіціант» у 2013/2014 навчальному році

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від  24.07.2013 року №1036 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності серед майстрів виробничого

DSC_0097 (2)

 навчання системи професійно-технічної освіти з професії «Офіціант» у 2013/2014 навчальному році» та наказу Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації від 20.08.13 року №343-ОД «Про проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності серед майстрів виробничого навчання системи професійно-технічної освіти з професії «Офіціант» у 2013/2014 навчальному році» (далі Конкурс) 18-19 вересня 2013р. на базі Ізмаїльського вищого професійного училища Київської державної академії водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного відбувся ІІ (обласний) етап Конкурсу з  метою  підвищення  професійної  майстерності майстрів виробничого навчання, популяризації фахових здобутків, кращого виробничого досвіду.

 .

Згідно наказу Департаменту освіти і науки до складу журі Конкурсу ввійшли кваліфіковані фахівці готельно-ресторанної галузі та методисти НМЦ ПТО:

РИЖЕНКО Людмила Дмитрівна Методист вищої категорії кабінету професійної підготовки Навчально-методичного центру професій-но-технічної освіти в Одеській області, голова журі
КОРЧЕВСЬКА Наталія Михайлівна Методист вищої категорії кабінету методичного забезпечення якості навчально-виховного процесу Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти в Одеській області
ТАРАНЧЕНКО Світлана Самійлівна Приватний підприємець, директор ресторану «Кристал», м. Ізмаїл
РУДЕНКО Денис Борисович Приватний підприємець, директор кафе «Кораблик»,  м. Ізмаїл
СКОРЦЕСКО Лідія Іванівна Адміністратор бару «Тетяна», м. Ізмаїл.

.

DSC_0102 IMG_1087

.

У конкурсі брали участь майстри виробничого навчання професії «Офіціант» з чотирьох навчальних закладів Одеської області:

–     Бабчинець Яна Сергіївна –  Ізмаїльське ВПУ КДАВТ імені гетьмана П. Конашевича-Сагайдачного;

–     Ігнатьєва Людмила Борисівна – Березівське ВПУ ОНПУ;

–   Гарага Алла Володимирівна – Іллічівський морський коледж ОНМУ;

–    Стоянова Олена Олександрівна – Одеське ВПУ МТС.

.

18 вересня конкурсанти презентували рекламний відеоролик на тему «Мій навчальний заклад» (презентація не оцінювалась), а також прийняли участь у теоретичному та практичному турі.

Виконання завдань теоретичного туру полягало у перевірці рівня знань конкурсантів шляхом тестування на персональному комп’ютері із загальних питань організації виробничого навчання, методики, педагогіки, психології професійного навчання (60 питань з 4-ма варіантами відповіді).

.

DSC_0163 DSC_0192

.

Практичний тур полягав у виконанні 3-х завдань (1- відкриття та наливання червоного столового вина; 2 – сервірування столу до романтичної вечері на дві особи, згідно з запропонованим меню; 3- складання 10-ти серветок складними формами).

За підсумками теоретичного та практичного турів у відповідності з критеріями журі визначило трьох фіналістів. Ними стали:

–     Бабчинець Яна Сергіївна –  Ізмаїльське ВПУ КДАВТ ім. гетьмана П. Конашевича-Сагайдачного;

–     Ігнатьєва Людмила Борисівна – Березівське ВПУ ОНПУ;

–     Гарага Алла Володимирівна – Іллічівський морський коледж ОНМУ.

.

Виконання практичного завдання 1

DSC_0030 DSC_0060 DSC_0046
DSC_0070

.

Виконання практичного завдання 2

.

DSC_0095 DSC_0096
DSC_0090 DSC_0091

.

Виконання практичного завдання 3

.

DSC_0162
Ізмаїльське ВПУ КДАВТ ім. гетьмана П. Конашевича-Сагайдачного

.

.

DSC_0193

Березівське ВПУ ОНПУ

.

DSC_0194

Одеське ВПУ морського туристичного сервісу

.

DSC_0195

Іллічівський морський коледж ОНМУ

.

ІІІ-ій фінальний тур конкурсу передбачав проведення фрагменту уроку виробничого навчання (вступний інструктаж).

IMG_1040 IMG_1054
IMG_1080 IMG_1104

.

За результатами  Конкурсу призові місця розподілились таким чином:

І місце Бабчинець Яна Сергіївна –  Ізмаїльське ВПУ КДАВТ імені гетьмана П. Конашевича-Сагайдачного;

ІІ місце Гарага Алла Володимирівна – Іллічівський морський коледж ОНМУ;

ІІІ місце Ігнатьєва Людмила Борисівна – Березівське ВПУ ОНПУ;

 

Було прийнято рішення – рекомендувати до участі у ІІІ-му етапі Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності серед майстрів виробничого навчання системи професійно-технічної освіти з професії «Офіціант» у 2013-2014 навчальному році Бабчинець Яну Сергіївну, майстра виробничого навчання Ізмаїльського вищого професійного училища Київської державної академії водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного.

 

Сердечно вітаємо фіналістів конкурсу, бажаємо творчих успіхів, нових педагогічних відкриттів у такій благородній справі, як підготовка майбутніх висококваліфікованих фахівців готельно-ресторанної галузі, сфери послуг!

Дуже дякуємо всім учасникам за участь у Конкурсі! Бажаємо творчих злетів, міцного здоров’я, благополуччя!

Сердечно вітаємо переможницю ІІ (обласного) етапу конкурсу – Бабчинець Яну Сергіївну! Зичимо їй успіхів та перемоги у ІІІ-му етапі Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності серед майстрів виробничого навчання системи професійно-технічної освіти з професії «Офіціант» у 2013-2014 навчальному році!

 

Дякуємо адміністрації та педагогічному колективу Ізмаїльського вищого професійного училища Київської державної академії водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного за можливість проведення ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу майстрів виробничого навчання з професії «Офіціант»!

Опубліковано у Хроніка подій | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *