Виставка дитячої творчості «Україна – єдина країна»

З нагоди підсумкової колегії Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації за темою «Сучасні тенденції розвитку освітньої галузі Одещини в контексті реформування національної системи освіти» 27 серпня 2014 року проведена виставка дитячої творчості «Україна – єдина країна».

У виставці взяли участь професійно-технічні навчальні заклади та позашкільні заклади в системі освіти та виховання.

У виставці взяли участь колективи ДНЗ:

.

– Березівського вищого професійного  училища Одеського національного політехнічного університету;

DSC_6917 DSC_7066

.

– Одеського центру професійно-технічної освіти;

DSC_7019 DSC_7021

.

– Одеського професійного ліцею технологій та дизайну ДЗ “Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського”;

……………………………. DSC_6911 DSC_7022

.

– Одеського вищого професійного училища морського туристичного сервісу;

DSC_6940 DSC_6954

.

– Одеського професійного ліцею будівництва та архітектури.

……………………………... DSC_6923 DSC_6933

 .

В рамках виставки дитячої творчості на другому поверсі Одеської обласної державної адміністрації проведено виставки Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти та Одеського обласного інституту удосконалення вчителів.

НМЦ ПТО в Одеській області підготував виставку “Інноваційний досвід профтехосвіти Одещини”, в якій представлені інновації профтехосвіти Одещини у змісті  і методиці навчання, зорема Державні стандарти професійно-технічної освіти, випуски інформаційно-методичного збірника “Вісник НМЦ ПТО”, випуски журналу “Профтехосвіта”, в яких надруковані матеріали педпрацівників Одеської області, конкурсні матеріали переможців обласного конкурсу “Викладач року – 2013”, матеріали педагогічних читань, присвячених святкуванню 200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка, методичні розробки з професійної та загальноосвітньої підготовки,  виховної роботи в ПТНЗ та інші методичні матеріали.

Девіз виставки: “Амбітні та підготовлені до праці випускники конкурентноспроможньої системи – шлях до наповнення Державної Скарбниці”

.

DSC_7098 DSC_6993

.

Окремої уваги учасників виставки привернув відеоролік, що демонструвався на екрані ноутбука, в якому маленькі каченята здійснюють свої перші необхідні кроки по сходам у подоланні перешкод та висот, а мама-каченя спостерігає за ними та допомогає їм. Цей ролік символізує роботу викладачів ПТНЗ та методистів у підготовці учнів училищ та допомоги їм у дорослому житті.

.

 У співпраці з НМЦ ПТО представлені виставкові  матеріали ДНЗ “Одеське вище професійне училище торгівлі та технологій харчування”, регіонального спеціалізованого навчально-тренувального центру ОАО “Одесаобленерго”, навчально-тренувального центру з підготовки моряків “Авант”

.

DSC_7104
DSC_6977 DSC_7123
Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *