Єдина методична година

27 квітня 2015 року Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у формі вебінару проведено Єдину методичну годину для методистів професійно-технічних навчальних закладів.  У роботі заходу взяли участь працівники НМЦ ПТО в Одеській області та 32 представників ПТНЗ Одеської області у режимі online.

.

DSCN0188

.

Директор НМЦ ПТО в Одеській області Корчевський О.Е. привітав учасників вебінару, за підсумками засідання атестаційної комісії Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації привітав педагогічних працівників професійно-технічної освіти Одеської області з підтвердженням та отриманням педагогічних звань та кваліфікаційної категорії “Спеціаліст вищої категорії”.

.

DSCN0193 DSCN0191

.

Заступник директора з навчальної роботи ДНЗ “Одеський центр професійно-технічної освіти” С.М. Романенко виступила з презентацією “Використання Інтернет-технологій в навчальному процесі Державного навчального закладу “Одеський центр професійно-технічної освіти””. Світлана Миколаївна поділилася досвідом використання сервісів Google – Google Apps, Google+, Google classroom, блоги та ін. Завдяки використання цих сервісів в навчальному закладі створено неформальне  співтовариство, у рамках якого між викладачами і майстрами виробничого навчання відбувається обмін досвідом і напрацюваннями в області використання мережних сервісів, в соціальних мережах активно висвітлюється життя навчального закладу. З презентацією навчального закладу можна ознайомитися.

Методист НМЦ ПТО Кострова О.П. розповіла учасникам вебінару про процедуру підготовки до традиційних Червневих співбесід з методистами ПТНЗ або заступниками директорів, які відповідають за методичну роботу. Оксана Павлівна освітила всі питання за якими буде відбуватися співбесіда. Коли? Як?

Всі учасники вебінару мали можливість задати питання працівникам НМЦ ПТО в Одеській області.

Опубліковано у Новини, Хроніка подій. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *