Обласний методичний семінар педагогічних працівників професій будівельної та деревообробної галузей Одеської області (у формі вебінару)

13 травня 2015 року Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти в Одеській області з метою поширення та популяризації інноваційних технологій щодо підвищення якості професійної підготовки кваліфікованих робітників з професій будівельної галузі проведено обласний методичний семінар педагогічних працівників професій будівельної та деревообробної галузей Одеської області (у формі вебінару). Тема вебінару: Узагальнення та розповсюдження майстер-класів з конкретних професій будівельної галузі.

В роботі вебінару взяли участь:

Мазаратій О.О., майстер виробничого навчання ДНЗ “ОЦПТО”, представив узагальнену інформацію щодо участі у німецько-українському проекті “Професійна освіта для української будівельної галузі” з курсу Kurs Fachrichtung Hochbau.

.

 

2 (1) 3

.

Черненко С.О.,  старший майстер ДНЗ “Б-ДПБЛ”, поділився досвідом розроблення Державного стандарту професійно-технічної освіти за компетентнісним підходом з професії “Монтажник будівельний”;

Щербаченко Г.М. – завідувач кабінету професійної підготовки НМЦ ПТО, визначила основні аспекти впровадження у навчальний процес нових Державних стандартів, типових навчальних  програм для професійного навчання з професії “Штукатур”, а також приділила увагу обговоренню проекту робочого навчального плану з інтегрованої професії “Маляр, штукатур”.

Кривенко Д.М.– майстер виробничого навчання ДНЗ “ОПЛБА”, звітував про науково-практичну конференцію “Творче мислення з матеріалами та технологіями КНАУФ”, у якый взяли участь директори, майстри виробничого навчання та учні від регіональних навчально-практичних центрів КНАУФ (від 15 центрів).

.

2 (2).

Щербаченко Г.М. – завідувач кабінету професійної підготовки НМЦ ПТО, ознайомила учасників вебінару із запровадженням особистісно-розвивальних технологій навчання у професійно-технічну освіту.

Опубліковано у Новини, Хроніка подій. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *