Надання адресної методичної допомоги методистами Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти в Одеській області за замовленням

28 вересня 2015 року, о 15.00, методистами НМЦ ПТО в Одеській області був відвіданий Відокремлений структурний підрозділ «Училище № 3» Національного Університету «Одеська Юридична Академія» з метою надання адресної методичної допомоги з питань організації навчально-виробничого та виховних процесів для викладачів та майстрів виробничого навчання.

Методист кабінету методики менеджменту в профтехосвіті Синько Т. І. виступила з темою: «Превентивне виховання учнівської молоді професійно-технічних навчальних закладів в сучасні дні», була продемонстрована презентація, суть та мета концепції превентивного виховання, а також діагностика превентивного виховання молоді в ПТНЗ. Синько Т.І.  проаналізована програма вивчення і виявлення рівня морально-етичного і соціального розвитку та виховання «важкого» учня, а також розглянуті основні методи превентивного виховання (рольова гра, робота в парах і групах, мозковий штурм, дискусія в групі, опитування, виконання проектів, малюнків, карикатури, інтерв’ювання і .т. д).

DSCN0600 DSCN0585 DSCN0591

Методист кабінету методичного забезпечення якості навчально-виховного процесу Кострова О.П. виступила з питанням про надання адресної методичної допомоги при розробці комплексно-методичного забезпечення (функції, комплексний склад, вимоги до розробок та паспорт комплексно-методичного забезпечення) та обговорення питання щодо різновиду засобів навчання при вивченні навчального матеріалу (електронні, технічні, друковані, наочно-слухові та ін.).

Після кожного розглянутого питання викладачі і майстри виробничого навчання навчального закладу надавали пропозиції та обмінювались досвідом, відбувалось обговорення актуальних питань.

Опубліковано у Життя профтехосвіти Одещини, Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *