Засідання обласної методичної секції педагогічних працівників професій гарячої обробки металів

19 листопада 2015 року на базі ДНЗ «Тарутинський професійний аграрний ліцей» Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти в Одеській області проведено засідання обласної методичної секції педагогічних працівників професій  гарячої  обробки  металів. Метою засідання є визначення шляхів підвищення ефективності навчально-виробничого процесу у підготовці кваліфікованих робітників з професій гарячої обробки металів.

У роботі секції взяли участь 20 педагогічних працівників (викладачі та майстри виробничого навчання) з 11 ПТНЗ Одеської області.

.

CIMG2805

.

Відкриваючи засідання,  директор ДНЗ  «Тарутинський професійний аграрний ліцей»  Вічєв В.П. розповів про шляхи розвитку ліцею на сучасному етапі, старший майстер Константинов Д.П. ознайомив з навчально-матеріальною базою ліцею та умовами підготовки кваліфікованих робітників зварювального напряму.

У роботі секції взяв участь голова СФГ «Кристал» Чернєв С.С., який окреслив вимоги роботодавців до підготовки кваліфікованих робітників зварювального напрямку відповідно до сучасних вимог ринку праці.

.

CIMG2808 CIMG2907 CIMG2912

.

Досвідом проведення училищних конкурсів професійної майстерності з професії «Електрогазозварник» поділилися представники ПТНЗ області: викладач ДНЗ «Суворовський професійний аграрний ліцей» Шпартюк М.І., викладач ДНЗ  «Ізмаїльський центр професійно-технічної освіти» Пономаренко А.Г. Майстер виробничого навчання Іллічівського морського коледжу Одеського національного морського університету Шестопалов О.І. презентував методичну розробку уроку виробничого навчання з професії «Електргозозварник» на тему «Зварні з’єднання і шви. Виконання стикового з’єднання без оброблення кромок».

Методист НМЦ ПТО в Одеській області Сандулова  Т.В. ознайомила присутніх з результатами моніторингу рівня навчальних досягнень учнів ПТНЗ Одеської області  з виробничого навчання професії «Електрогазозварник» та акцентувала увагу на вплив проведення училищних конкурсів професійної майстерності  на якість підготовки кваліфікованих робітників.

З досвідом організації та проведення виробничої практики учнів професії «Електрогазозварник» на підприємстві «Ізмаїльський торгівельний порт» ознайомив Чередниченко  Ю. Г, викладач ДНЗ «Ізмаїльський центр професійно-технічної освіти». Методист ДНЗ «Тарутинський професійний аграрний ліцей» Паун Т.І. розповіла про роль активних форм і методів навчання для підвищенні якості знань учнів.

.

CIMG2812 CIMG2820 CIMG2825 CIMG2859


.

Педагоги відвідали уроки з предмету «Обладнання та технології зварювальних робіт» (викладач Кіоса О.Ф.) та виробничого навчання з професії «Електрогазозварник» (майстер виробничого навчання Чиканчи К.М.).

Присутні отримали необхідні для роботи методичні матеріали.

.

Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти висловлює щиру вдячність адміністрації та педагогічному колективу ДНЗ «Тарутинський професійний аграрний ліцей» за співпрацю та сприяння у проведенні обласної методичної секції.

Опубліковано у Новини, Хроніка подій. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *