Про відзначення Дня пам’яті та примирення

 З метою гідного вшанування подвигу Українського народу в Другій світовій війні  у закладах професійно-технічної освіти Одеської області організовано та проведено урочисті лінійки, тематичні уроки, лекції, уроки мужності, бесіди, інформаційні години тощо.  

У проведених заходах присвячених Дню пам’яті та примирення і Дню перемоги над нацизмом взяли участь ветерани війни та учасники антитерористичної операції.

  аааааааааааа заставка з маку

Серед проведених заходів особливо слід відмітити:

Майстер-клас з педагогічними працівниками по виготовленню червоних маків, як символ пам’яті (Одеський професійний ліцей сфери послуг Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К.Д. Ушинського)

33 маки 33 маки2 33 маки3

Зустріч з ветераном великої вітчизняної війни Посталовським І.З. та виховна година “1939-1945. Ніколи знову” в училищному музеї бойової слави (Одеський центр професійно-технічної освіти)

16 зустріч з посталовським 16 музей 16 реквієм

Участь у селищних заходах до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (Суворовський професійний аграрний ліцей) та урочиста лінійка присвячена Дню пам’яті та примирення і Дню перемоги (Фрунзівський професійний ліцей, Арцизький професійний аграрний  ліцей)

42 мітинг 47 лінійка 3 40
Опубліковано у Виховна робота, Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *