Методична допомога щодо організації та проведення державної атестації навчального закладу

Державна атестація є основною формою державного контролю за діяльністю навчальних закладів незалежно від їх підпорядкування, типів і форм власності.

Головними завданнями державної атестації навчальних закладів є: визначення відповідності навчального закладу державним стандартам певного освітнього рівня, дотримання ним вимог цих державних стандартів та забезпечення надання якісної освіти; надання організаційно-методичної допомоги навчальним закладам, що атестуються.

У 2017 році проведення чергової державної атестації щодо спроможності провадження освітньої діяльності у сфері загальної середньої освіти за рівнем повної загальної середньої освіти заплановано в Одеському професійному ліцеї технологій та дизайну ДЗ «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського».

Зазначений заклад є державним навчальним закладом, що забезпечує реалізацію права громадян на здобуття професійно-технічної та повної загальної середньої освіти.

Відповідно до плану роботи навчально-методичного центру професійно-технічної освіти в Одеській області 19 жовтня 2016 року Чепіс Т.П., завідувачем кабінетом загальноосвітньої підготовки надано адресну методичну допомогу з питань підготовки до проведення державної атестації навчального закладу у сфері загальної середньої освіти.

Опубліковано у Загальноосвітня підготовка, Ліцензування та атестація ПТНЗ, Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *