Методична допомога щодо організації та проведення державної атестації навчального закладу

Відповідно до плану роботи навчально-методичного центру професійно-технічної освіти в Одеській області та з метою надання методичної щодо організації та проведення державної атестації у сфері загальної середньої освіти, 20 жовтня 2016 року Хван Н.Б-С, методист кабінету загальноосвітньої підготовки, відвідала Державний навчальний заклад «Ананьївський професійний аграрний ліцей».

Навчально-виховний процес із загальноосвітньої підготовки в ліцеї забезпечують 13 викладачів, які мають відповідну освіту та пройшли курси підвищення кваліфікації в Одеському обласному інституті удосконалення вчителів.

Для надання повної загальної середньої освіти в ліцеї створені 10 кабінетів, спортивна зала, спортивний майданчик та бібліотека. Всі навчальні приміщення естетично оформлені мають змінні та постійні стенди, експозиції, методичні куточки, куточки з національною символікою, куточки безпеки життєдіяльності. Кабінети забезпечені засобами пожежогасіння та медичними аптечками, ведуться журнали інструктажів з БЖД.

Навчально-методичне та матеріально-технічне забезпечення викладання предметів дозволяє виконати навчальні програми з відповідних предметів.

 dscf0369

У рамках підготовки до атестації в ліцеї видано наказ «Про проведення підготовки до атестації діяльності ліцею у сфері загальної середньої освіти за рівнем повної загальної середньої освіти».

Під час співбесід з викладачами та методистом були надані рекомендації щодо удосконалення їх роботи з підготовки до проведення атестаційної експертизи навчального закладу.

Опубліковано у Загальноосвітня підготовка, Ліцензування та атестація ПТНЗ, Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *