Всеукраїнський семінар ТзОВ «Снєжка-Україна» «Впровадження сучасних будівельних матеріалів і технологій у навчальний процес ПТНЗ для підготовки кваліфікованих робітників»

2-3 листопада 2016 року відбувся Всеукраїнський семінар «Впровадження сучасних будівельних матеріалів і технологій у навчальний процес ПТНЗ для підготовки кваліфікованих робітників».

У роботі семінару взяли участь представники компанії «Снєжка-Україна», Міністерства освіти і науки України, обласних державних адміністрацій, обласних Навчально – методичних центрів професійно-технічної освіти, професійно-технічних навчальних закладів.

На Всеукраїнському заході Одещину представили Черепян Т.І., методист навчально-методичного центру професійно-технічної освіти в Одеській області та Черненко С.О., директор державного навчального закладу «Білгород-Дністровський професійний будівельний ліцей».

14856127_1115260161862278_8193167170265657111_o-1

Керівниками професійно-технічних навчальних закладів на базі яких функціонують навчально-практичні центри «Sniezka» (ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова, Луцького вищого професійного училища будівництва та архітектури) презентовано роботу закладів та результати співпраці з компанією.

Основною подією заходу стало підписання Меморандуму про співробітництво між ТзОВ «Снєжка-Україна» та Міністерством освіти і науки України щодо підготовки кваліфікованих кадрів будівельної галузі.

Опубліковано у Новини, Професійна підготовка. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *