День української писемності та мови у закладах ПТО Одещини

   Де

День української писемності та мови відзначають сьогодні по всій країні.

З нагоди державного свята у професійно-технічних навчальних закладах відбулася ціла низка заходів.

Учні Березівського ВПУ ОНПУ взяли участь у написанні Всеукраїнського диктанту національної єдності «Україна на зламі тисячоліть» та продемонстрували солідарність з усіма, хто любить і шанує рідне слово, хто об’єднується навколо рідної, квітучої, мелодійної української мови.

Педагогічні працівники та учні Державного навчального закладу “Одеський професійний ліцей сфери послуг Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К.Д.Ушинського” написали ШІСТНАДЦЯТИЙ РАДІОДИКТАНТ.

З метою виховання патріотизму, виховання любові до “слова у вірші”, свого народу у Суворовському професійному аграрному ліцеї  пройшов конкурс віршів “Щоб у серці жила Батьківщина”.

Колектив державного навчального закладу “Арцизький професійний аграрний ліцей” взяли участь у Всеукраїнській акції.

Відповідно до річного плану в ДНЗ «Фрунзівський професійний ліцей» розпочався тиждень «Суспільно-гуманітарних дисциплін». У рамках тижня, 9 листопада, до Дня української писемності та мови було проведено святкову лінійку та оформлено тематичний стенд «Скажи мені що-небудь, щоб я тебе побачив». Також учні ліцею взяли участь у написанні шістнадцятого радіодиктанту національної єдності.

16-й Радіодиктант національної єдності в Одеському центрі професійно-технічної освіти.

%d1%80%d0%b0%d0%b4%d1%96%d0%be%d0%b4%d0%b8%d0%ba%d1%82%d0%b0%d0%bd%d1%82-%d0%bd%d0%b0%d1%86%d1%96%d0%be%d0%bd%d0%b0%d0%bb%d1%8c%d0%bd%d0%be%d1%97-%d1%94%d0%b4%d0%bd%d0%be%d1%81%d1%82%d1%96-1

Учні та педагогічний колектив (представники адміністрації, викладачі та майстри виробничого навчання) Одеського професійного ліцею будівництва та архітектури долучилися до написання Всеукраїнського диктанту національної єдності.

Сьогодні ми зібрали таку різну аудиторію, але усіх нас об’єднало українське слово. Це було незабутнє відчуття єдності всієї профтехосвітянської родини, розуміння, що в ці хвилини сотні тисяч твоїх співгромадян літера за літерою виводять речення радіодиктанту, і ти живеш, і мислиш, і дихаєш в унісон з усією нацією!

Опубліковано у Виховна робота, Життя профтехосвіти Одещини, Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *