Одеське вище професійне училище морського туристичного сервісу на Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності «WORLDSКILLS UKRAINE» та ІІ Міжнародному кулінарному фестивалі «BESTCookFEST-2016»

Із 31 жовтня по 3 листопада 2016 у рамках  Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WORLDSКILLS UKRAINE» та ІІ-го Міжнародного кулінарного фестивалю «BESTCookFEST-2016» систему професійно-технічної освіти Одещини у номінаціях «Кондитерське мистецтво» та «Кулінарне мистецтво» представили учні та педагогічні працівники Одеського вищого професійного училища морського туристичного сервісу.

 За результатами змагань наші конкурсанти показали високий рівень підготовки та отримали ряд нагород.

У номінації «Кондитерське мистецтво» за святковий торт «Квітуча планета» Коваль Юлія отримала диплом учасника конкурсу професійної майстерності «WORLDSКILLS UKRAINE» та золоту медаль ІІ Міжнародного кулінарного фестивалю «BESTCookFEST-2016» (керівник і тренер – майстер виробничого навчання Соколова Алла Іванівна).

У номінації «Страва з м’яса» ІІІ-є МІСЦЕ і БРОНЗОВУ медаль ІІ Міжнародного кулінарного фестивалю «BESTCookFEST-2016» отримав Мельніченко Валентин (керівник і тренер – заступник директора із навчально-виробничої роботи Городечна Людмила Григорівна).

9

У номінації «Робота з шоколаду» за скульптуру з шоколаду «Сова» ІІІ-є МІСЦЕ і БРОНЗОВУ медаль отримала Коваль Юлія (керівник і тренер – майстер виробничого навчання Соколова Алла Іванівна.

У номінації «Краща команда кухарів – 2016» (на основі  «чорної скриньки»), у якій  за кубки абсолютної першості змагалися 16 команд професійних шеф-кухарів і юніорів кулінарних шкіл із різних країн світу. Команда Одеського ВПУ морського туристичного сервісу, за віком наймолодша з-поміж інших, посіла ІІ-е МІСЦЕ і отримала СРІБНУ медаль. До її складу увійшли Шпичка Сергій, Мельніченко Валентин, Коваль Юлія (керівник і тренер командизаступник директора з навчально-виробничої роботи Городечна Людмила Григорівна).

Призові місця в усіх заявлених для участі номінаціях – І-е, ІІ-е та два ІІІ-х – дали змогу  команді ОВПУ МТС отримати СРІБНИЙ КУБОК ІІ-го Міжнародного кулінарного фестивалю «BESTCookFEST-2016»!

Вітаємо наших конкурсантів та їх наставників!

Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти в Одеській області дякує адміністрації, педагогічному та учнівському колективам за активну участь у Конкурсі.

Опубліковано у Життя профтехосвіти Одещини, Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *