Засідання обласної методичної секції вихователів гуртожитків професійно – технічних навчальних закладів в Одеській області

         26 жовтня 2017 року методистами кабінету організаційно-методичної, кадрової та виховної роботи Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти в Одеській області проведено засідання обласної методичної секції вихователів гуртожитків професійно – технічних навчальних закладів в Одеській області.    

         Тема: «Гуртожиток в системі виховної роботи професійно – технічних навчальних закладів».

         Відкрила засідання завідувач кабінетом організаційно – методичної, кадрової та виховної роботи – Литвинюк О. М. яка ознайомила присутніх з методикою індивідуального виховного впливу на учнів пільгового контингенту.

Вихователь гуртожитку Старокозацького професійного аграрного училища – Люльченко М. Т. ознайомив присутніх з таким важливим питанням, як організація техніки безпеки в місцях загального користування та під час проведення культурно – масових заходів у гуртожитку.

Цікавим та змістовним виступом продовжила засідання практичний психолог Татарбунарського професійно – технічного аграрного училища – Галка Г.А. яка визначила основні методи роботи в конфліктних ситуаціях в гуртожитку.

Методист організаційно – методичної, кадрової та виховної роботи НМЦ ПТО в Одеській області Романчишина І.В. ознайомила присутніх з нормативним забезпеченням та методичним супроводом здійснення організації виховної роботи з учнівським активом в гуртожитку ПТНЗ.

Вихователь Кодимського професійно – технічного аграрного училища – Жогно В.І. поділився досвідом організації виховної роботи у гуртожитку.

Моделі учнівського самоврядування та основні напрямки діяльності в роботі гуртожитку ПТНЗ (з досвіду роботи) продемонструвала вихователь гуртожитку Арцизького професійного аграрного училища – Богоцан Н.О.

Як організувати дозвілля учнів у гуртожитку, та яка роль вихователя в організації, розповіла вихователь гуртожитку Овідіопольського професійно – технічного аграрного училища – Івашко С. І.

На завершення психолог Лиманського професійного аграрного училища Колеснікова Л. П., розповіла про методи формування здорового соціально – психологічного клімату у гуртожитку.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *