Кулінарний конкурс “БАРБЕКЮ 2017″(BBQ 2017)

24 жовтня 2017 року на базі Одеської національної академії харчових технологій відбувся кулінарний конкурс “БАРБЕКЮ 2017″(BBQ 2017).

В конкурсі змагались 16 команд із числа учнів 2-5 курсів профільних навчальних закладів.

Учасники демонстрували свої вміння в двох номінаціях: “Краща страва з мяса на мангалі” та “Краща страва з риби та морепродуктів на мангалі”.

Від професійно-технічних навчальних закладів м. Одеса приймали участь ДНЗ “Одеське вище професійне училище торгівлі та технологій харчуваня” та ДНЗ «Одеське вище професійне училище морського туристичного сервісу».

Команду учасників від ДНЗ “Одеське вище професійне училище торгівлі та технологій харчуваня”  представляли учні: Петренко Олександр, Дикусар Володимир, Волчек Даніїл, Процея Дмитро.

Команда учасників від ДНЗ «Одеське вище професійне училище морського туристичного сервісу»Мукан Дмитро, Москаленко Олександр, Перчеклій Олексій.

 

За результатами конкурсу команда ДНЗ “Одеське вище професійне училище торгівлі та технологій харчуваня” стала призером та нагороджена дипломом за ІІІ-е місце. Капітану команди Петренку Олександру  вручено сертифікат на участь у суперкубку.

Учасники були нагороджені грамотами за уктивну участь у конкурсі. Та отримали сертифікати на відвідання майстер-класів в Одеській національній академії харчових технологій та на проходження стажування у провідних ресторанах м.Одеси.

Вітаємо переможців! Бажаємо подальших успіхів!

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *