Впровадження стандартів на основі компетентнісного підходу в ЗП(ПТ)О у 2018/2019 навчальному році

Відповідно до плану роботи НМЦ ПТО в Одеській області 03 травня 2018 року на базі ДНЗ «Одеське вище професійне училище морського туристичного сервісу» відбулася нарада заступників директорів з навчальної роботи, методистів, керівників методичних комісій  ЗП(ПТ)О області на тему: «Нормативно-правові та науково-методичні засади формування робочих навчальних планів на 2018/2019 навчальний рік».

Розпочала нараду заступник директора НМЦ ПТО в Одеській області Кашуба Лариса Іванівна, яка познайомила присутніх з листом Міністерства освіти і науки України від 26.04.2018 №3-440 «Про методичний супровід впровадження стандартів професійної (професійно-технічної) освіти на основі компетентнісного підходу». Метою рекомендацій є дотримання закладами професійної (професійно-технічної) освіти єдиних вимог при плануванні освітньої діяльності з урахуванням вимог стандартів професійної (професійно-технічної) освіти на основі компетентнісного підходу.

Досвідом роботи з питань розробки освітньої програми відповідно до СП(ПТ)О модульно-предметній основі за участю роботодавців та профільних методичних комісій поділився заступник директора ДНЗ «Ананьївський професійний аграрний ліцей» Бевз Сергій Олександрович.

В результаті обміну думок визначились ключові питання, над якими варто працювати разом. Представники ЗП(ПТ)О отримали зразки освітніх програм з конкретних професій та робочих навчальних планів.

Для методистів закладів професійної освіти І атестаційного рівня нараду з даного питання проведено 16 травня 2018 року. Діловий захід перетворився у щире, неформальне спілкування між методистами НМЦ ПТО в Одеській області та педагогічними працівниками ЗП(ПТ)О з питань щодо складання робочих навчальних планів, освітніх програм з окремих професій, навчальних програм з предметів та виробничого навчання, а також апробації СП(ПТ)О нового покоління, заснованих на компетенція.

Лист ДПО від 26.04.2018 №3-440

ДОДАТОК

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *