Засідання обласної методичної секції педагогічних працівників з підготовки робітників за енергетичними професіями закладів професійної (професійно-технічної) освіти

14 травня 2018 року на базі ДНЗ «Одеське професійне училище залізничного транспорту та будівництва» відбулося засідання обласної методичної секції педагогічних працівників з підготовки робітників за енергетичними професіями закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

Тема засідання «Роль комплексно-методичного забезпечення енергетичних професій та предметів як засобу навчання, необхідного для розвитку професійних компетентностей майбутніх випускників закладів професійної освіти області».

   

У ході засідання учасники обговорили такі важливі питання як розробка навчальних програм на основі компетентнісного підходу, використання інноваційних технологій на уроках та ін.

Досвідом роботи з розробки методичного забезпечення з урахуванням модульної побудови навчальної програми з предмету: Технології електромонтажних робіт поділилась викладач Одеського професійного училища залізничного транспорту та будівництва Дєгтярьова Тетяна Анатоліївна.

Про впровадження інноваційних технологій навчання у навчально-виробничий процес з підготовки кваліфікованих робітників за професією «Електромонтажник силових мереж та устаткування» (з досвіду роботи) розповів майстер виробничого навчання ДНЗ «Одеське професійне училище залізничного транспорту та будівництва» Степанов Володимир Анатолійович.

Майстер виробничого навчання Ананьївського професійного аграрного ліцею, голова секції Кохан Віктор Петрович зупинився на питанні розробки робочих навчальних програм з предметів для підготовки кваліфікованих робітників за професією «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» на основі компетентісного підходу.

Жильцова Ніна Іванівна, викладач спецдисциплін ДНЗ «Одеське професійно-технічне училище машинобудування» поділилась досвідом роботи використання педагогічних технологій на уроках спецтехнологій за професією: «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування».

Про використання інформаційно-комунікаційних технологій при підготовці кваліфікованих робітників з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» (з досвіду роботи) розповіла Максимова Тетяна Василівна, викладач спецдисциплін Ананьївського професійного аграрного ліцею.

Методист кабінету професійної підготовки НМЦ ПТО в Одеській області Антонюк Надія Онисимівна зупинилась на питанні застосування інтерактивних методів навчання як однієї із форм проектування та розвитку професійних компетентностей у майбутнього кваліфікованого працівника.

Методичні рекомендації для дипломного проектування за професією «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» представив Зуєв Валентин Володимирович, викладач спецдисциплін Чорноморського морського коледжу ОНМУ.

 

Висловлюємо вдячність педагогічному колективу ДНЗ «Одеське професійне училище залізничного транспорту та будівництва» та всім учасникам заходу за плідну співпрацю у підготовці та проведенні засідання.

Опубліковано у Новини, Професійна підготовка. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *