Засідання обласної творчої групи викладачів предметів загальноосвітньої підготовки для реалізації проекту “Обдарованість”

31 жовтня 2018 року на базі Державного навчального закладу “Одеське вище професійне училище торгівлі та технологій харчування” відбулось засідання обласної творчої групи викладачів предметів загальноосвітньої підготовки для реалізації проекту “Обдарованість”. Розпочав роботу засідання Стоянов Вадим Сергійович, методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти в Одеській області. Привітала учасників та ознайомила присутніх з системою роботи зі здібними та обдарованими учнями в ДНЗ “Одеське вище професійне училище торгівлі та технологій харчування” директор училища  Висоцька Людмила Євгенівна, яка закцентувала увагу на практичних аспектах реалізації інноваційних підходів до роботи з талановитою молоддю.

Давиденко Олена Олександрівна, зав. відділом Малої академії наук України Одеського обласного центру позашкільної освіти та виховання, надала практичні поради щодо ознайомлення з роботою Малої академії наук України та залучення до неї талановитих учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти. Про участь учнів ДНЗ “ОВПУТТХ” у Всеукраїнських конкурсах детально розповіла Риба Олена Володимирівна, заступник директора ДНЗ “ОВПУТТХ” з навчально-виробничої роботи. Порівняльну характеристику традиційного та інноваційного навчально-виховного процесу презентував Терновський Віктор Григорович, заступник директора ДНЗ “ОВПУТТХ” з навчально-виховної роботи.

Учасники засідання обмінялись власним досвідом щодо участі їх учнів у Всеукраїнських конкурсах та МАН. Підвела підсумки засідання творчої групи Тетяна Павлівна Чепіс, зав. кабінетом загальноосвітньої підготовки НМЦ ПТО в Одеській області. Завершився захід відвідуванням бібліотеки навчального закладу та музею “Пам`ять і сьогодення”, які представила бібліотекар Сесь Олена Вікторівна.

Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти в Одеській області висловлює щиру вдячність адміністрації ДНЗ “Одеське вище професійне училище торгівлі та технологій харчування” за допомогу в організації проведення засідання обласної творчої групи викладачів предметів загальноосвітньої підготовки.

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *