Актуальні проблеми роботи бібліотек закладів професійної (професійно-технічної) освіти та шляхи їх вирішення

26 жовтня 2018 року на базі Одеської обласної бібліотеки для юнацтва ім. В.В. Маяковського відбулось засідання обласної методичної секції бібліотекарів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Одеської області на тему “Актуальні проблеми роботи бібліотек закладів професійної (професійно-технічної) освіти та шляхи їх вирішення”.

Привітав присутніх та ознайомив аудиторію з планом роботи методичної секції Стоянов Вадим Сергійович, методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти в Одеській області. Про напрямки методичної та виховної роботи бібліотеки розповіла Петелько Тетяна Миколаївна, зав. науково-методичним відділом Одеської обласної бібліотеки для юнацтва ім. В.В. Маяковського. Рабченюк Любов Юхимівна, зав. відділом комплектування та обробки фондів Одеської обласної бібліотеки для юнацтва ім. В.В. Маяковського,  довела до відома бібліотекарів інформацію щодо удосконалення функціонування бібліотек закладів професійної освіти з питань організації роботи з фондами і каталогами, доповіла про особливості систематизації біблотечних фондів за універсальною десятковою класифікацією.

Досвід своєї роботи з підлітками, схильними до девіантної поведінки, презентувала Чумаченко Наталія Іванівна, бібліотекар ДНЗ “Кілійський професійний ліцей”. Про використання інформаційних технологій при роботі з користувачами бібліотекою розповіла Кулінська Тетяна Дмитрівна, бібліотекар ДПТНЗ “Ізмаїльське вище професійне училище”. Сесь Олена Вікторівна, бібліотекар ДНЗ “Одеське вище професійне училище торгівлі та технологій харчування”, доповіла про впровадження інноваційних форм продуктивної організації роботи бібліотеки закладу професійної (професійно-технічної) освіти.

Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти в Одеській області  висловлює щиру вдячність адміністрації Одеської обласної бібліотеки для юнацтва ім. В.В.Маяковського за допомогу в організації проведення засідання обласної методичної секції бібліотекарів закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *