Обласний семінар – ЗНО у 2019 році

   Система незалежного зовнішнього оцінювання в Україні на сьогодні є однією зі стабільних систем, що злагоджено функціонує задля реалізації одного з важливих завдань у галузі освіти – оцінювання навчальних досягнень випускників закладів освіти.

   Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 22.08.2018 № 931 «Деякі питання проведення в 2019 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти» в 2018/2019 навчальному році здобувачі освіти ЗП(ПТ)О, які в 2019 році завершать здобуття повної загальної середньої освіти, будуть проходити зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури, а також математики або історії України (на вибір) .

     З метою якісної підготовки проходження здобувачами освіти ЗНО, результати якого будуть зараховані як результати державної підсумкової атестації за освітній рівень повної загальної середньої освіти,  Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти в Одеській області спільно з Департаментом освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації та Одеським регіональним центром оцінювання якості освіти провели обласний семінар  з питань проходження учнями  професійно-технічних навчальних закладів ЗНО у 2019 році.

     Семінар проведено 26 листопада 2018 року на базі  Відокремленого підрозділу «Об’єднане вище професійно-технічне училище сфери послуг Національного університету «Одеська юридична академія».

111 учасників семінару це заступники керівників, які опікуються питаннями ДПА та ЗНО,  викладачі української мови і літератури, математики та історії України закладів професійної (професійно-технічної) освіти Одеської області.

    Відкрили семінар, привітали його учасників Анісімов Анатолій Юрійович, директор ОРЦОЯО, кандидат педагогічних  наук, доцент та Чепіс Тетяна Павлівна, завідуюча кабінетом загальноосвітньої підготовки НМЦ ПТО в Одеській області.

    Фахівці Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти на високопрофесійному рівні донесли до учасників семінару всю необхідну інформацію  у вигляді презентацій:

        – Стратегічні напрями зовнішнього незалежного оцінювання у 2019 році;

– Організація інформаційно-роз’яснювальної роботи на різних етапах підготовки до проведення ЗНО-2019. Пробне ЗНО-2019 як важлива складова підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання;

– Аналітична характеристика сертифікаційних робіт та методичні рекомендації щодо підготовки до державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання у розрізі предметів ЗНО-2019:

– українська мова і література;

– математика;

– історія України.

     Навчально-методичний центр професійно – технічної освіти в Одеській області дякує учасникам за плідну працю, а також колектив Відокремленого підрозділу «Об’єднане вище професійно-технічне училище сфери послуг Національного університету «Одеська юридична академія» за надану технічну можливість проведення даного заходу.

 

Опубліковано у Загальноосвітня підготовка. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *