Системний підхід до забезпечення якості методичної роботи з педагогічними кадрами закладів професійної (професійно-технічної) освіти

27 листопада 2018 року на базі Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти в Одеській області відбувся навчально-практичний семінар за темою «Системний підхід до забезпечення якості методичної роботи з педагогічними кадрами закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

У семінарі взяли участь методисти закладів професійної освіти Одещини.

На початку заходу Кашуба Л. І., заступник директора НМЦ ПТО в Одеській області окреслила етапи реалізації концепції реформування професійної освіти в Україні.

 Питання щодо атестації педагогічних працівників висвітлила методист кабінету організаційно-методичної, кадрової та виховної роботи НМЦ ПТО в Одеській області Хмельницька Л.М.

На деяких аспектах щодо організації та проведенні атестації педагогічних працівників, з досвіду роботи, зупинилась методист ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти» Гребенькова Г.В.

Завідуюча кабінетом організаційно-методичної кадрової та виховної роботи НМЦ ПТО в Одеській області Литвинюк О.М. запропонувала присутнім ознайомитись з методичним сервісом у ролі модернізації освіти, та розглянути поняття «портфоліо» як технологію оцінювання професійної діяльності педагога.

На завершення заходу учасники прийшли до висновку, що сучасне розуміння розвитку професійної освіти, її інтеграція в європейський простір та задоволення потреб ринку праці в висококваліфікованих кадрах – основна мета закладу професійної освіти сьогодні.

Опубліковано у Новини, Професійна підготовка. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *