КРУГЛИЙ СТІЛ З ЛІДЕРАМИ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ ЗП(ПТ)О НА ТЕМУ: «НАБЛИЖАЄМО ПЕРЕМОГУ РАЗОМ»

19 травня 2023р. було проведено круглий стіл з лідерами учнівського самоврядування ЗП(ПТ)О  на тему: «Наближаємо Перемогу разом».

Вітальним  словом відкрила  засідання  круглого столу,  привітала учасників заходу  –  Ольга Литвинюк, завідуюча  кабінету організаційно-методичної,  кадрової та виховної роботи НМЦ ПТО в Одеській області.  Продемонструвала презентацію «У кожного свій фронт», у якій ознайомила присутніх із статистичними даними у руслі волонтерського руху ЗП(ПТ)О в Одеській області протягом навчального року.

У презентації «Волонтери – янголи добра»  Ірина Романчишина, методистка НМЦ ПТО в Одеській області розповіла про кращі молодіжні ініціативи та здійснені доброчинні заходи  в ЗП(ПТ)О Одеської області.

Питання про «Доброчинну діяльність ДНЗ «Одеський професійний ліцей морського транспорту» описала в своїй презентації Анастасія Хрущова, лідер учнівського самоврядування ДНЗ «Одеський професійний ліцей морського транспорту».

«Ми не маємо права залишатися осторонь» під таким гаслом виступила Наталія Завірюха, лідер учнівського самоврядування «Дунайський центр професійної освіти» та поділилася з присутніми здобутками свого навчального закладу у сфері волонтерської допомоги ЗСУ, внутрішньо переміщеним особам та нужденним людям.

«Волонтерська діяльність під час війни у професійній освіті» це питання підняла Лідія Рябкова, лідер учнівського самоврядування «Північний центр професійної освіти». У своїй презентації розповіла і поділилась досвідом:  як організована робота  і як працює осередок волонтерського руху в Саврані.

Що таке «Екологічне волонтерство»  розповів присутнім круглого столу  – Владислав Михайленко, PhD в галузі екології, асистент кафедри екології та охорони довкілля Одеського державного екологічного університету, член Ради молодих вчених при Одеській обласній державній адміністрації, співзасновник ГО «Місто майбутнього», координатор проєкту «Пластик рятує життя». Доповідач поділився ідеями і доробками своєї організації, спонукав лідерів Одещини долучитися до волонтерського екологічного руху.

На завершення учасники обговорили побажання і ідеї для впровадження волонтерської діяльності в ЗП(ПТ)О.

Висловлюємо вдячність всім учасникам за активну участь у заході! Продовжуймо спільними зусиллями наближати перемогу разом! Ми кожен на своєму місці! У кожного свій фронт!

Опубліковано у Виховна робота, Новини, Учнівське самоврядування. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *