ВІДБУВСЯ СЕМІНАР-НАРАДА «ОСОБЛИВОСТІ ПРОВЕДЕННЯ ОСВІТНІХ ОЦІНЮВАНЬ У 2024 РОЦІ»

14 листопада 2023 року працівники НМЦ ПТО в Одеській області та відповідальні за організацію ЗНО/НМТ в закладах професійної (професійно-технічної) освіти долучилися до участі в семінарі-нараді «Особливості проведення освітніх оцінювань у 2024 році», яка організована та проведена у межах спільної роботи Одеського РЦОЯО та Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації.

На нараді було зазначено, що буде приділено більше уваги щодо моніторингу та контролю за проведенням НМТ.

Далі була інформація про законопроект № 10092 «Про внесення змін до деяких законів України щодо державної підсумкової атестації та вступної кампанії 2024 року». Цим документом передбачено внесення змін до законів України «Про вищу освіту», «Про фахову передвищу освіту» та «Про повну загальну середню освіту», що врегульовують питання завершення навчального року в системі загальної середньої освіти та проведення вступної кампанії до закладів вищої і фахової передвищої освіти.

Надана інформація про модель НМТ-2024 (про обов’язкові предмети та предмети на вибір, про регламент часу при складанні НМТ). У 2024році складання ДПА скасовано, тому ті, хто не планує вступати до ВНЗ, не повинні складати НМТ. Було зазначено, що всі програми ЗНО опубліковані, можна вже ними користуватися для підготовки до НМТ.

Акцентовано увагу щодо Інформаційно-роз’яснювальної роботи як необхідної складової організації підготовки до складання НМТ та проведення моніторингових досліджень у 2024 році.

Дякуємо працівникам Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти за надану змістовну інформацію.

Опубліковано у НМТ, Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *