ІІ етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності серед майстрів виробничого навчання системи професійно-технічної освіти з професії «Кравець» у 2012-2013 навчальному році

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від  02.08.2012 року № 881 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності серед майстрів виробничого навчання системи професійно-технічної освіти з професії «Кравець» у 2012/2013 навчальному році» та наказу Управління освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації від 03.09.12 року №385-ОД «Про проведення І–ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності серед майстрів виробничого навчання системи професійно-технічної освіти з професії «Кравець» у 2012/2013 навчальному році» 24, 26 жовтня 2012р. на базі Одеського вищого професійного училища сфери послуг Національного університету «Одеська юридична академія» відбувся ІІ (регіональний) етап конкурсу з  метою  підвищення  професійної  майстерності майстрів виробничого навчання, популяризації фахових здобутків, кращого виробничого досвіду.

Згідно наказу Управління освіти і науки до складу журі конкурсу ввійшли кваліфіковані фахівці швейної галузі та методисти НМЦ ПТО:

Риженко Л. Д. – методист кабінету професійної підготовки навчально-методичного центру професійно-технічної освіти в Одеській області, голова журі;

Щербаченко Г. М. – завідуюча кабінетом професійної підготовки навчально-методичного центру професійно-технічної освіти в Одеській області;

Королькова Л. П. – інженер-технолог швейного підприємства ТОВ ТД «Грегорі Арбер» (за згодою);

Нагорна Л. О. – завідуюча виробничими майстернями легкої промисловості Одеського технічного коледжу Одеської національної академії харчових технологій (за згодою);

Варламова Г. В. – викладач спецдисциплін циклової комісії «Легка промис-ловість» Одеського технічного коледжу ОНАХТ (за згодою).

У конкурсі брали участь майстри виробничого навчання професії «Кравець» з одинадцяти навчальних закладів Одеської області:

–  Мармусевич Наталія Євгеніївна –  Училище №2 НУ «ОЮА»

–  Гербалі Марія Георгіївна – ТПАЛ (№4)

–  Ковальчук Ганна Олександрівна – ОПЛТД ПНПУ ім. К.Д.Ушинського (№5)

–  Таран Тетяна Петрівна – ІПСЛ (№15)

–  Дука Оксана Олександрівна – БВПУ ОНПУ(№19)

– Дахновська Тетяна Миколаївна – ОПЛСП ПНПУ ім. К.Д.Ушинського (№33)

–  Григорчук Тетяна Дмитрівна – ОВПУСП НУ «ОЮА» (№35)

–  Квятковська Валентина Іванівна – АПАЛ (№44)

–  Погоріла Людмила Миколаївна – БПТАУ (№46)

–  Заносьєва Сільвія Іванівна – ІПАЛ (№48)

–  Даровський Михайло Михайлович – Іванівська філія ЦПАЛ (ф.36).

24 жовтня конкурсанти презентували рекламний відеоролик на тему «Мій навчальний заклад» (презентація не оцінювалась), а також прийняли участь у теоретичному та практичному турі.

Виконання завдань теоретичного туру полягало у перевірці рівня знань конкурсантів шляхом тестування на персональному комп’ютері із загальних питань організації виробничого навчання, методики, педагогіки, психології професійного навчання та спеціальних дисциплін.

Практичний тур полягав у пошитті штанів чоловічих.

За підсумками теоретичного та практичного турів у відповідності з критеріями журі визначило трьох фіналістів. Ними стали:

– Ковальчук Ганна Олександрівна – ОПЛТД ПНПУ ім. К.Д.Ушинського (№5)

– Погоріла Людмила Миколаївна – БПТАУ (№46)

– Григорчук Тетяна Дмитрівна – ОВПУСП НУ «ОЮА» (№35).

Але у зв’язку з форсмажорними  обставинами – серйозною хворобою кон-курсантки Погорілої Л. М., було прийнято рішення – третім учасником фінального  ІІІ-го туру вважати Дахновську Тетяну Миколаївну, майстра виробничого навчання ОПЛСП ПНПУ ім. К. Д. Ушинського (№33), яка за результатами І і ІІ-го турів вийшла на четверте місце.

ІІІ-ій фінальний тур конкурсу передбачав проведення фрагменту уроку виробничого навчання (вступний інструктаж).

Шляхом жеребкування була визначена тема уроку – «Обробка бортів підбортами в «чистий» край у виробах на вилоги».

За результатами  конкурсу призові місця розподілились таким чином:

І місце Ковальчук Ганна Олександрівна (ОПЛТД ПНПУ     ім. К.Д.Ушинського (№5))

.

.

ІІ місце Дахновська Тетяна Миколаївна (ОПЛСП ПНПУ     ім. К. Д. Ушинського (№33))

.

. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ІІІ місце Григорчук Тетяна Дмитрівна (ОВПУСП НУ «ОЮА» (№35))

.

Було прийнято рішення – рекомендувати до участі у ІІІ-му етапі Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності серед майстрів виробничого навчання системи професійно-технічної освіти з професії «Кравець» у 2012-2013 навчальному році Ковальчук Ганну Олександрівну, майстра виробничого навчання Одеського професійного ліцею технологій та дизайну Південного національного педагогічного університету ім. К. Д. Ушинського.

Всі фіналістки будуть нагороджені почесними дипломами Управління освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації.

Погорілу Л. М., майстра в/н БПТАУ (№46) за високу фахову майстерність, продемонстровану під час конкурсу, буде нагороджено почесною грамотою Управління освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації.

Фіналістки конкурсу (зліва направо):

Григорчук Т. Д., Ковальчук Г. О., Дахновська Т. М.

.

Вітаємо фіналістів конкурсу, бажаємо творчих успіхів, нових педагогічних відкриттів у такій благородній справі, як підготовка майбутніх висококваліфікованих фахівців швейної галузі, сфери послуг!

Сердечно вітаємо переможницю ІІ (регіонального) етапу конкурсу – Ковальчук Ганну Олександрівну! Зичимо їй успіхів та перемоги у ІІІ-му етапі Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності серед майстрів виробничого навчання системи професійно-технічної освіти з професії «Кравець» у 2012-2013 навчальному році!

.

 

Дякуємо адміністрації та педагогічному колективу Одеського вищого професійного училища сфери послуг Національної академії «Одеська юридична академія» за можливість проведення ІІ (регіонального) етапу Всеукраїнського конкурсу майстрів виробничого навчання з професії «Кравець»!

Опубліковано у Хроніка подій | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *