Обласна методична секція викладачів предметів «Захист Вітчизни» та «Фізична культура»

30 травня 2014 р. на базі ДНЗ «Одеське вище професійне училище автомобільного транспорту» відбулося засідання обласної методичної секції викладачів предметів «Захист Вітчизни» та «Фізична культура» на тему: «Забезпечення умов для формування й розвитку фізично й психічно здорової та психологічно благополучної особистості».

На початку засідання  секції перед викладачами виступив заступник директора з НВР ОВПУАТ Сахаров Михайло Георгійович, який розповів присутнім про історію розвитку училища, його сьогодення.

.

IMGA0774 IMGA0806

.

Викладачі ділилися досвідом організації діяльності учнів на уроках фізкультури (Шепельська В.А., ОВПУАТ, продемонструвала відеофрагменти елементів уроків), медико-санітарної підготовки (Зінченко Н.А., ОПТУЗТБ), про інтеграцію навчання з предмета «Фізична культура» та розділу «Прикладна фізична підготовка» курсу «Захист Вітчизни» розповів Бражник О.А. (ОЦ ПТО), про метод багаторазового повторення як елемент підвищення якості знань учнів на уроках з предмету «Захист Вітчизни» розповів Красницький В.П. (ОВПУАТ). Також були розглянуті проблеми виконання програми предмету «Захист Вітчизни» та шляхи їх подолання (Кольцун І.О., ІМК ОНМУ), проведення навчально-польових зборів у 2013/2014 н.р. (Морій О.Л., ОПЛМТ). Про те, як формуються основи здорового способу життя через організацію фізкультурного оздоровчого процесу в ОПЛСП ПНПУ ім. К.Д Ушинського розповіла викладач фізкультури цього навчального закладу Жосан Р.Л.

.

.

Під час засідання секції були презентовані методичні розробки: «Виробнича гімнастика учнів професійно-технічного навчального закладу» (Шоломицька О.М., ОПЛТД ПНПУ ім. К.Д. Ушинського) та «Розвиток гнучкості хлопців на уроках фізкультури» (Делічебан Л.В., всп уч.№3 НУ ОЮА).  Викладачі показали фрагменти занять.

Опубліковано у Новини, Хроніка подій. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *