Вебінар педагогічних працівників професій будівельної та деревообробної галузей ПТНЗ Одеської області

29 жовтня 2014 року пройшло засідання обласної методичної секції педагогічних працівників професій будівельної та деревообробної галузей Одеської області  у формі вебінару з метою поширення та популяризації набутого педагогічного досвіду щодо ефективного впровадження педагогічних ідей в практичну діяльність з метою підвищення якості навчання та підготовки кваліфікованих робітників.

Тема вебінару: Впровадження інноваційних технологій щодо підвищення якості професійної підготовки з професій будівельної та деревообробної галузей.

Девіз вебінару: «Учитель – це  не професія, це – життєве кредо»

.

SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES

.

Корчевський О.Е., директор НМЦ ПТО в Одеській області, виступив з питанням «Актуальність підвищення якості професійної підготовки з професій будівельної та деревообробної галузей», звернувши увагу на особливості професійної підготовки у ПТНЗ.

Пекар Т.В., методист НМЦ ПТО в Одеській області, наголосила на нормативному забезпеченні навчально-виробничого процесу в ПТНЗ щодо впровадження інноваційних технологій та новітніх матеріалів. Надала рекомендації щодо удосконалення комплексно-методичного забезпечення з професії на основі інноваційних технологій, виступивши з питання «Розробка та використання роздаткового навчального матеріалу на уроках виробничого навчання: інструкції, технологічні та інструкційно-технологічні карти, алгоритми, картки-завдання, навчальні презентації тощо».

.

5 11

.

На вебінарі представлено досвід роботи  упровадження інноваційних технологій у ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти», педагогічні працівники якого повідомили про різноманітні педагогічні технології та інноваційні виробничі технології й новітні матеріали. Осмоловська О.К. (викладач і голова методичної комісії медпрацівників будівельного напрямку) виступила з теми:  «Впровадження інноваційних педагогічних технологій у навчально-виробничий процес з професій будівельної галузі, як шлях підвищення якості знань (з досвіду роботи методичної комісії професій будівельного профілю ДНЗ «Одеський центр ПТО»)»; Щепанська Л.П., майстер виробничого навчання, – «Інформаційно-комунікаційні технології на уроках виробничого навчання щодо підготовки кваліфікованих робітників з професій «Штукатур; лицювальник-плиточник; маляр»; Меліхова Л.С., майстер виробничого навчання, – «Розкриття внутрішніх ресурсів, здібностей і талантів молодих людей з особливими потребами, як умова для подальшої кваліфікованої діяльності (з досвіду реалізації  особистої педагогічної проблеми)».

У питанні «Атестація педагогічного працівника ПТНЗ, як шлях підвищення результативності та якості підготовки кваліфікованих робітників (з досвіду роботи)» завідуюча кабінетом професійної підготовки Щербаченко Г.М. звернула увагу на творчий паспорт педпрацівника. Також Ганна Миколаївна доповіла цікаву і змістовну інформацію про інноваційні методи й технології: «Застосування особистісно-розвивальних педагогічних технологій у підготовці майбутніх кваліфікованих робітників».

 .

15 23

.

Також учасники вебінару переглянули відео – фрагмент вступного інструктажу уроку виробничого навчання майстра виробничого навчання ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти» Щепанської Л.П. з теми: «Опорядження поверхонь декоративною полімерцементною штукатуркою Cеresit – 35».

Педагогічних працівників –  учасників вебінару націлено на підготовку, організацію і проведення І та ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ у 2014-2015 навчальному році (лист Міністерства освіти і науки України від 16.09.2014 року №1/9-467 «Щодо організації Всеукраїнських конкурсів фахової майстерності  у 2014 – 2015 навчальному році».

Опубліковано у Новини, Хроніка подій. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *