Вебінар викладачів креслення і малювання

11 грудня 2014 року Навчально – методичним центром ПТО в Одеській області було проведено засідання обласної методичної секції викладачів креслення і малювання у формі вебінару за темою: «Шляхи  рішення проблеми формування просторового мислення учнів на уроках креслення».

У роботі вебінару взяли участь 38 викладачів з 26 ПТНЗ Одеської області.

.

DSCF2580

.

Директор НМЦ ПТО в Одеській області О.Е. Корчевський звернувся до учасників вебінару з привітанням та акцентував увагу педагогів на важливість якісного навчання  предметам професійно-теоретичної підготовки при підготовці кваліфікованих робітників.

Методист НМЦ ПТО Сандулова Т.В. висвітлила питання якості виконання графічної частини дипломних робіт.

Філіпенко О.П. – викладач ДНЗ ОЦ ПТО здійснила демонстрацію відеофрагментів уроку з предмету «Будівельне креслення». Тема уроку: «Перспективи інтер`єру при виконанні креслень та малюнків архітектурних деталей будівель». Присутні обмінялись думками щодо недоліків та переваг продемонстрованої методики проведення уроку.

.

2 4

.

Викладач ДНЗ ОПТАУ Попова Н. М. розповіла про формування просторового образу при аналізі геометричної форми предмета. Презентувала методичну розробку з предмету «Технічне креслення»  на тему: «Проеціювання геометричних тіл (призми, піраміди, циліндра, конуса, кулі) на три площини проекцій»).

Власну методику розвитку просторового мислення учнів на уроках з предмету «Читання креслень» представила викладач ДНЗ ОПТУМ Вонітова І.І.

Садовська О.Д.- викладач ДНЗ ОВПУМТС розповіла про особливості формування об`ємно-просторового мислення учнів на уроках з предмету «Малювання та ліплення» з професії «Кондитер».

Досвідом поглиблення навичок просторового мислення при вивченні спеціальних та загальнотехнічних дисциплін поділилась викладач ІМК ОНМУ Смірнова Т.П.

.

6 7

.

Жваву  зацікавленість  присутніх  викликав  виступ викладача ОЦ ПТО Бобрової Т.Б.  яка поділась досвідом створення та презентувала електронний навчальний посібник з предмету «Технічне креслення».

.

1

.

Завершилось засідання секції підведенням підсумків. Всі бажаючи мали можливість отримати методичні матеріали з тематики  обласної методичної секції.

Опубліковано у Новини, Хроніка подій. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *