Засідання обласної методичної секції викладачів іноземних мов ПТНЗ

23 квітня 2015 р. в Навчально-методичному центрі професійно-технічної освіти в Одеській області відбулося засідання обласної методичної секції викладачів іноземних мов на тему: «Актуальні проблеми викладання іноземних мов у професійно-технічних навчальних закладах та шляхи їх вирішення. На засіданні були присутні викладачі м. Одеси, Теплодара, Іллічівська, Овідіополя. Всі інші викладачі мали змогу брати участь у роботі секції у вигляді вебінару. Всього у засіданні взяли участь 45 викладачів відповідних дисциплін ПТНЗ.

.

DSC02161 DSC02160 2

.

Фоміна Л.М., викладач ДНЗ «Іллічівський професійний судноремонтний ліцей», поділилася досвідом роботи з формування навичок монологічного мовлення в учнів ПТНЗ на уроках іноземної мови.

Викладачі ДНЗ «Одеський професійний ліцей будівництва та архітектури» Погребеник О.В. та Очеретна О.В. розповіли про організацію ефективної роботи в групі з різним рівнем комунікативної компетенції учнів.

Баланюк Г.В., викладач ДНЗ «Овідіопольське професійно-технічне аграрне училище», поділилася досвідом роботи з розвитку умінь сприйняття іншомовного мовлення на слух.

Про труднощі аудіювання та його роль при вивченні іноземної мови доповіла Усова А.О., викладач ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти».

З доповіддю «Значення полікультурної компетенції у викладанні іноземної мови» виступила Руденко Н.І., викладач ДНЗ «Теплодарський професійний ліцей».

Викладачі взяли активну участь в обговоренні шляхів вирішення актуальних  проблем викладання іноземної мови в професійно-технічних навчальних закладах.

Опубліковано у Новини, Хроніка подій. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *