Педагогічні читання на тему: «Земляки-герої Другої світової війни»

19 травня 2015 р. на базі Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти в Одеській області відбулися педагогічні читання на тему: «Земляки-герої Другої світової війни».

Мета засідання: розповсюдження досвіду з національно-патріотичного виховання, вшанування пам’яті  учасників світової війни.

.

IMG_20150519 IMG_201505191

.

Чепіс Т.П., зав. кабінетом загальноосвітньої підготовки НМЦ ПТО в Одеській області, відкрила педагогічні читання, привітала учасників.

Стоянов В.С., методист НМЦ ПТО, розповів про сучасний погляд науковців  на участь України у Другій світовій війні.

З презентацією «Пам’ять – наша зброя» виступив викладач Іллічівського морського коледжу Одеського національного морського університету Багріна Р.С.

Бухнаєв М.В., викладач Лиманського професійного аграрного ліцею, представив історичне есе «Козацького роду нема переводу. Шуляк М.С.». Розповів про життєвий шлях ветерана.

.

23 27

.

Про діяльність партизанського загону «Буревісник» доповів викладач Савранського професійно-технічного аграрного училища Лебеденко О.П., наголосив на необхідності національно-патріотичного виховання молоді.

Про К.В. Бочковича, учасника Другої світової війни, розповів викладач Котовського професійного ліцею  Мунтян В.С.

Презентацію про діяльність М.А. Гефта представила М.Б. Борзенко, викладач Одеського професійного ліцею будівництва та архітектури.

Після закінчення читань в ПТНЗ Одеської області був розісланий список літератури, запропонований викладачам для використання в навчально-виховному процесі.

 .

Нам слід пам’ятати, що ми маємо виховувати онуків і правнуків наших ветеранів на подвигах і доблесті учасників Другої  світової війни.

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *