Обласний методичний семінар голів методичних комісій класних керівників та бібліотекарів ПТНЗ Одеської області

13 жовтня 2015 року на базі Одеського музею західного та східного мистецтва відбувся обласний методичний семінар для голів методичних комісій класних керівників та бібліотекарів ПТНЗ Одеської області.

Тема семінару: Роль і місце музейної педагогіки в системі національно-патріотичного виховання учнівської молоді професійно-технічних навчальних закладів Одеської області. Семінар проведено з метою приведення у відповідність роботи музеїв при закладах освіти.

У заході взяли участь 59 працівників ПТНЗ Одеської області – голови методичних секцій класних керівників, бібліотекарі, викладачі, майстри виробничого навчання ПТНЗ; працівники Одеського музею західного та східного мистецтва.

DSC_4059 DSC_4114 DSC_4134 DSC_4140

Завідувач методичним відділом Одеського музею західного та східного мистецтва І.М. Тімохова розповіла про роль музею у формуванні естетичних та етичних ідеалів сучасної молоді, а також провела екскурсію Одеським музеєм західного і східного мистецтва.

Завідувач  краєзнавчого відділу Одеського обласного гуманітарного центру позашкільної освіти та виховання М.М. Жданова, методист краєзнавчого відділу В.Ю. Кондратьєва надали методичні рекомендації щодо створення та забезпечення роботи музею у навчальному закладі, ознайомили учасників семінару з нормативно-правовою базою музеїв навчальних закладів.

Завідувач кабінету методики менеджменту в ПТО НМЦ ПТО Г.О. Богданович виступила з презентацією “Віртуальні музеї світу”. Завантажити Завантажити презентацію

DSC_4062 DSC_4105 DSC_4122 DSC_4067

В ході семінару пройшла методична естафета музеїв навчальних закладів професійно-технічної освіти. Так, з роботою музеїв при ПТНЗ поділились Д.В. Коноваленко, викладач історії (Березівський професійний аграрний ліцей); О.В. Сесь, бібліотекар (Одеське вище професійне училище торгівлі та технологій харчування). Л.М. Бухнаєва, заступник директора з навчально-виховної роботи (Лиманський професійний аграрний ліцей) поділилася досвідом ефективного використання матеріалів історичних музеїв в процесі виховання учнів.

Навчально-методичний центр висловлює подяку колективу Одеського музею західного та східного мистецтва за гостинність та надання можливості  проведення даного заходу!

Опубліковано у Новини, Хроніка подій. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *