Засідання обласної методичної секції викладачів інформатики, технологій в т.ч. інформаційних

28  жовтня  2015 року на базі ДНЗ «Одеський професійний ліцей будівництва та архітектури» відбулося засідання обласної методичної секції викладачів інформатики, технологій в т.ч. інформаційних.

Тема засідання: Використання інноваційних педагогічних технологій на уроках інформатики, технологій в т.ч. інформаційних для підвищення якості знань учнів. Засідання секції проведено з метою обміну досвідом викладачів щодо ефективного використання різних  методів і прийомів мотивації, стимулювання та організації навчальної діяльності учнів.

IMG_3824 IMG_3828 IMG_3820
IMG_3834 IMG_3791

Під час роботи викладачами були розглянуті та проаналізовані традиційні та інноваційні технології, що використовуються на уроках. Вони ділилися досвідом: впровадження ефективних освітніх та педагогічних технологій в системі особистісно орієнтованого навчання; використання сучасних методів індивідуального контролю і оцінки знань учнів з предметів «Інформатика» та «Інформаційні технології». На прикладі бінарного уроку з інформатики та діловодства на тему: «Поняття про шаблон документа; створення документа» було розглянуто застосування сучасних інформаційних технологій у навчанні. Також були розглянуті результати впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в навчальний процес та використання «хмарних технологій».

За круглим столом педагоги обмінялися досвідом стимулювання та мотивації діяльності учнів на уроках, обговорили способи усунення прогалин в знаннях учнів.

Проведений викладачем ОПЛБА Зиряновою Н.В., під час засідання секції, урок на тему: «Вставлення зображень у текстовий документ, настроювання їх властивостей», отримав схвальні відгуки колег.

IMG_3792 IMG_3801 IMG_3816 IMG_3818
Опубліковано у Новини, Хроніка подій. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *