Засідання обласної методичної секції заступників директорів з навчально-виховної роботи професійно-технічних навчальних закладів

05 листопада 2015 року на базі ДНЗ «Одеське вище професійне училище морського туристичного сервісу» Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти в Одеській області проведено засідання обласної методичної секції заступників директорів з навчально-виховної роботи професійно-технічних навчальних закладів на тему: «Національно-патріотичне виховання як фактор формування соціокультурних орієнтацій молоді».

Засідання пройшло у вигляді тренінгу із застосуванням активних форм роботи: «Мозковий штурм», «Лабіринт ідей», «Відкритий мікрофон» тощо.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Значна увага учасників секції зверталася на впровадження у навчально-виховний процес заходів щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді та Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки. Абозіною Т.М., завідувачем кабінету методичного забезпечення якості навчально-виховного процесу НМЦ ПТО в Одеській області, представлено презентацію на тему «Системний підхід до організації виховної роботи щодо реалізації заходів «Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді»».

У рубриці «Обмін досвідом» Ліщинською А.А., заступником директора з навчально-виховної роботи Березівського вищого професійного училища ОНПУ продемонстровано систему національно-патріотичного виховання учнів у навчальному закладі. Присутні колеги відмітили значну роботу Березівського ВПУ ОНПУ в рамках допомоги воїнам АТО.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ліщук Г.М., заступник директора з навчально-виховної роботи ДНЗ «Іллічівський професійний судноремонтний ліцей» презентувала присутнім матеріали щорічного проведення історико-краєзнавчої науково-практичної учнівської конференції «Край мій рідний південний», започаткованої у 2008 році.

Під час проведення вправи «Знайомство» учасниками семінару створено портрет «ідеального» заступника з виховної роботи, який повинен бути патріотом, оптимістом, толерантним, розумним, відповідальним, творчим тощо.

На завершення роботи заходу заступники прийняли рекомендації обласної методичної секції та отримали матеріали для подальшого використання у роботі.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Підводячи підсумки (вправа «Дерево підсумків») присутні мали змогу поділитися своїми емоціями від заходу та результатами роботи. Як з’ясувалося, всі заступники директорів з навчально-виховної роботи отримали позитивні емоції, нові знання та ідеї, заряд оптимізму та патріотизму.

Опубліковано у Новини, Хроніка подій. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *