Обласний методичний семінар педпрацівників професій швейного напряму

29 жовтня 2015 року на базі Одеського професійного ліцею технологій та дизайну Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського» Навчально-методичним центром ПТО був організований та проведений обласний методичний семінар педпрацівників професій швейного напряму ПТНЗ Одеської області.

Тема семінару: Розвиток соціального партнерства. Поглиблення зв’язків навчального процесу з виробництвом.

На семінарі були присутні 32 педагогічні працівники з 15-ти ПТНЗ і 5 представників роботодавців з 3-х швейних підприємств м. Одеса та Одеської області.

IMG_6905

Т.М. Долинюк, заступник директора з НВР ОПЛТД ДЗ «ПНПУ імені К.Д. Ушинського», голова обласної методичної секції, виступила з доповіддю про вплив соціального партнерства на виконання навчальних програм та творчих проектів ліцею, що було підтверджено демонстрацією двох чудових дизайнерських колекцій одягу «Бонжур» і «Магічний футляр» – спільних проектів педагогів та учнів навчального закладу.

IMG_7048

IMG_6880 IMG_6919
IMG_6923 IMG_6939

Майстер виробничого навчання, менеджер Центру профорієнтації та працевлаштування ОПЛТД Ковальчук Г.О. поділилась досвідом роботи Центру профорієнтації та працевлаштування ОПЛТД ДЗ «ПНПУ імені К. Д. Ушинського»  щодо співпраці з роботодавцями.

IMG_6973 IMG_7064

Дуже цікавими для учасників семінару були виступи представників роботодавців – Глушенко О.В., директора по персоналу, та Раллєвої Т.М., модельєра-конструктора ПП «Енігма»; Пашолюк Т.Ю., адміністратора швейного виробництва виробничо-комерційної фірми «Комплект»; Бобели Е.О., керівника департаменту персоналу та побудови швейного підприємства «ТО ВЕ», які презентували свої підприємства і запропонували шляхи розвитку взаємовідносин між роботодавцем та професійно-технічним навчальним закладом у сучасних ринкових умовах. Між представниками ПТНЗ та представниками роботодавців відбувся діалог з питань поліпшення ефективності підготовки кваліфікованих робітників швейної галузі, були налагоджені корисні контакти для проходження виробничої практики учнями ПТНЗ та подальшого працевлаштування майбутніх випускників.

IMG_7078
IMG_7088 IMG_7093
IMG_7105

Паляниця С.А., старший майстер ДНЗ «БПТАЛ», поділилась досвідом співпраці ДНЗ «Балтське професійно-технічне аграрне училище» з ПП «Балтська швейна фабрика» щодо професійно-практичної підготовки учнів.

Велику зацікавленість учасників семінару викликала доповідь Столярової В.А., викладача спеціальних дисциплін ОПЛТД – «Робота над проектом створення Ради стейкхолдерів професійної освіти в Одеській області. Концепція розвитку взаємовідносин бізнесу та освіти».

Риженко Л.Д., методист кабінету професійної підготовки НМЦ ПТО, повідомила про Всеукраїнський конкурс фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Кравець», який буде проходити у 2015-2016 н.р., та закликала педпрацівників ПТНЗ області активно готуватись до конкурсу, звернула увагу на недоліки у підготовці учнів до таких конкурсів.

IMG_7121 IMG_7126 IMG_7100
IMG_7051 IMG_7099

Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти в Одеській області дякує учасникам семінару за плідну роботу, а також педколективу, учням та адміністрації Одеського професійного ліцею технологій та дизайну ДЗ «ПНПУ імені К.Д. Ушинського» за допомогу в організації та можливість проведення даного заходу!

Опубліковано у Новини, Хроніка подій. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *