Заходи до Дня Гідності та Свободи у закладах професійно-технічної освіти Одещини

З метою виховання в учнів почуття патріотизму, національної гідності, вшанування пам’яті героїв Небесної сотні та з нагоди відзначення Дня Гідності і Свободи професійно-технічними навчальними закладах Одеської області проведено ряд заходів.

У ДНЗ «Лиманський професійний аграрний ліцей» проведені захід – заклик «Ми єдині по духу і по крові… », лінійка – зустріч із випускниками ліцею, які повернулися  із зони АТО, виховні години і уроки мужності «Їх буде пам’ятати Україна», «Тепло рук і сердець – нашим захисникам».

2 1 3


У ДНЗ «Ізмаїльський центр професійно-технічної освіти» проведено відкритий захід на тему «Доля України в наших душах і серцях». Організувала захід викладач історії Світлана Кравченко. На виховній захід були запрошені: заслужений вчитель  України з української мови та літератури Шевченко Валентина Володимирівна; керівник підрозділу волонтерської організації “Комітет дружин і матерів ізмаїльських прикордонників” Аршинова Олена Леонидівна; учасник подій на Майдані Віктор Вермінський; член спілки літературного об’єднання ім. Василюка Вікторія Сосна.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA 613 99

.

.У ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти» проведено класні години «Вільні творять майбутнє»,   «2- річниця Революції Гідності та Свободи», а також учнями та педагогічним колективом Центру проведено акцію «Посади дерево», під час якої на прилеглій території навчального закладу висаджено алею «Гідності та Свободи».

.

20.11.15 - 3 2 DSC09114

Проведені заходи з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи були сповнені почуттям патріотизму, любові до України, шануванням історії, традицій та культури нашої держави!

Опубліковано у Життя профтехосвіти Одещини, Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *