Засідання обласної методичної секції викладачів іноземних мов

27 листопада 2015 року на базі Іллічівського морського коледжу Одеського національного морського університету відбулось засідання обласної методичної секції викладачів іноземних мов на тему «Організація навчальної діяльності та ефективної роботи учнів на уроках іноземної мови».

Організатором заходу виступив Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти в Одеській області.

Засідання відкрили  директор Іллічівського морського коледжу Жуха Л.І. та заступник директора Кирюхін В.М., які розповіли про особливості організації навчального процесу в закладі.

.

b299774a-ff79-4ec4-8996-5976dea7e004 IMG_3845

.

Методистом кабінету загальноосвітньої підготовки НМЦ ПТО в Одеській області Стояновим В.С. звернено увагу на Указ Президента  №641 «Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні», який був підписаний враховуючи роль англійської мови як мови міжнародного спілкування. Головне завдання на 2016 рік  – сприяння  вивченню англійської мови  для розширення доступу громадян до світових економічних, соціальних, освітніх і культурних можливостей.

На засіданні секції розглядались питання актуальності наочного забезпечення викладання англійської мови; правильної організації роботи кабінету іноземної мови у професійно-технічних навчальних закладах.

Відкритий урок на тему «Modern world. Applying for a job», проведений викладачем Іллічівського морського коледжу Одеського національного морського університету Щербіною А.І., отримав багато схвальних відгуків, був активно обговорений та проаналізований присутніми педагогами.

.

DSC_0353 DSC_0386 DSC_0394


.

 Про  особливості проведення  зовнішнього незалежного оцінювання з іноземної мови у 2015-2016 навчальному році розповіла методист Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти Желязко І.І. Вона наголосила на тому, що реєстрація для участі в ЗНО-2016 триватиме з 1 лютого до 4 березня; основна сесія ЗНО у 2016 році з англійської мови відбудеться 7 червня, з німецької мови – 8 червня, з французької – 9 червня.

Чимало питань виникло з приводу проведення обов’язкової державної підсумкової атестації з іноземної мови у 2015-2016 навчальному році. На всі питання були надані аргументовані пояснення, посилаючись на чинне законодавство.

Проведене засідання обласної методичної секції дало можливість викладачам детально ознайомитись з Указом Президента «Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні», систематизувати інформацію щодо проведення державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання з іноземної мови, поділитись досвідом з організації навчальної діяльності та ефективної роботи учнів професійно-технічних навчальних закладів на уроках іноземної мови.

Опубліковано у Новини, Хроніка подій. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *