Брифінг “Закон і правопорядок” для учнів ДНЗ “Ізмаїльський центр професійно-технічної освіти”

В рамках Всеукраїнського тижня правової освіти в ДНЗ «Ізмаїльський центр професійно-технічної освіти» 7 грудня 2015 року проведений брифінг для учнів центру за темою «Закон і правопорядок». Мета проведення заходу – формування в учнів здатності до самоконтролю, поваги до моралі і правопорядку, вдосконалення правоосвітньої та правовиховної роботи з учнями.

У брифінгу взяли участь провідний спеціаліст Ізмаїльського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді Бойченко В. В., яка розповіла учням про правопорядок як систему суспільних відносин, що здійснюються відповідно норм права, принципів законності, а також про адміністративну відповідальність неповнолітніх, роз’яснила основні права, свободи людини і громадянина та способи їх захисту.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Викладач історії і правознавства ДНЗ «Ізмаїльський центр професійно – технічної освіти» Кравченко С. П., звернула увагу на формування в учнів здатності до самоконтролю, поваги до моралі і правопорядку.

Учні спілкувались, ставили питання, розповідали різні випадки з власного життя. Зустріч пройшла в доброзичливій, щирій атмосфері , учні отримали корисну інформацію щодо своїх прав та свобод, як громадян України.

Проведений брифінг став важливим кроком для підсилення системної роботи з правового виховання учнів ДНЗ «Ізмаїльський центр професійно-технічної освіти».

Опубліковано у Життя профтехосвіти Одещини, Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *