ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ…

НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО – ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ З ГЛИБОКИМ СУМОМ СПОВІЩАЄ ПРО ТЕ, ЩО НА 71 РОЦІ ПІШОВ ІЗ ЖИТТЯ ВІДМІННИК ОСВІТИ УКРАЇНИ, ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ, ПОЧЕСНИЙ ПРАЦІВНИК ТУРИЗМУ УКРАЇНИ

Odessa (9)

БУРДЕЙНИЙ ВІКТОР АРТЕМОВИЧ

Віктор Артемович народився 2 березня 1946 року в м. Одеса. Закінчив Київський торгово-економічний інститут за фахом інженер-технолог громадського харчування.

Працював на суднах пасажирського та вантажного флоту ДСК ЧМП кухарем, старшим кухарем понад 10 років. За кордоном та в м. Одеса був завідуючим виробництвом, директором їдальні, начальником торгового відділу Іллічівського райхарчоторгу, начальником Управління торгівлі Одеського міськвиконкому.

З 1984 року директор Державного навчального закладу «Одеське вище професійне училище морського туристичного сервісу». За роки праці в навчальному закладі багато уваги приділяв розвитку училища, зміцненню матеріально-технічної бази, впровадженню інноваційних виробничих і педагогічних технологій.

З 1998 року училище є членом науково-методичної комісії навчальних закладів України, які здійснюють підготовку фахівців для роботи на суднах морського та річкового флоту.

З 2001 року училище співпрацює з Австрією, Вищою школою туризму м. Бад-Леонфельден, Миколаївським міжрегіональним інститутом розвитку людини відкритого міжнародного університету «Україна». Член Європейської асоціації шкіл готелів і туризму. Учасник і призер змагань регіонального і міжнародного рівнів в м. Київ, м. Сан Ремо (Італія), м. Прешов (Словаччина).

Віктор Артемович – член Одеської обласної асоціації професійно-технічних закладів, делегат з’їзду Всеукраїнської асоціації професійно-технічних закладів. Відмінник освіти України. Заслужений працівник освіти України. Почесний працівник туризму України. Нагороджений Грамотою Верховної Ради України, медалями «Ветеран праці», «Захисник Вітчизни», знаком «За заслуги перед містом».

ПІШЛА У ВІЧНІСТЬ ЯСКРАВА ЛЮДИНА І ТАЛАНОВИТИЙ ПЕДАГОГ, ЗАЛИШИВШИ ПО СОБІ НА ЗЕМЛІ ДОБРУ ПАМ’ЯТЬ ТА СВІТЛІ СПОМИНИ. ЙОГО ІМ’Я НАЗАВЖДИ ЗАЛИШИТЬСЯ В ІСТОРІЇ, ЯК ПРИКЛАД БЕЗМЕЖНОЇ ВІДДАНОСТІ ТА ВИСОКОГО СЛУЖІННЯ СВОЇЙ СПРАВІ.

.

Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким, друзям та колегам покійного.

.

Прощання з Віктором Артемовичем відбудеться 26 травня 2016 року (з 10.00 до 12.00) за адресою: м.Одеса, вул.Пушкінська, 18,  ДНЗ «Одеське вище професійне училище морського туристичного сервісу»

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *