ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Електрогазозварник»

З 18 по 20 травня 2016 року на базі Державного навчального закладу «Житомирське вище професійне технологічне училище» пройшов ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Електрогазозварник».

На конкурсі профтехосвіту Одещини представив Мусихін Сергій Вадимович, учень державного навчального закладу «Одеський професійний ліцей морського транспорту».

До уваги присутніх Сергій продемонстрував презентацію «Мій навчальний заклад» та взяв участь у змаганнях теоретичного та практичного турів.

Підготував майбутнього електрогазозварника до участі у конкурсі майстер виробничого навчання Шликов Денис Володимирович.

IMG_1400 IMG_1336 IMG_1384 IMG_4039

За результатами конкурсу Мусихін Сергій отримав диплом учасника ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Електрогазозварник».

………………………………………. диплом_Мусихiн_2016 …………………………..

Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти в Одеській області висловлює подяку керівництву державного навчального закладу «Одеський професійний ліцей морського транспорту» за підтримку конкурсанта.

Опубліковано у Життя профтехосвіти Одещини, Новини, Професійна підготовка. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *