На Одещині відкрили єдиний в області Міжрегіональний навчально-практичний центр з підготовки монтажників санітарно-технічних систем та устаткування.

29 вересня 2016 року в державному навчальному закладі «Одеський центр професійно-технічної освіти» відбулося офіційне відкриття Міжрегіонального навчально-практичного центру з підготовки монтажників санітарно-технічних систем та устаткування.

У рамках Міжнародного проекту «Державно-приватне партнерство для поліпшення санітарно-технічної освіти в Україні» Міжрегіональні навчально-практичні центри з підготовки монтажників санітарно-технічних систем та устаткування відкрито у шести містах України (Бровари, Дніпро, Одеса, Полтава, Сарни, Чернігів). Проект реалізується відповідно до Меморандуму про співпрацю між Міністерством освіти і науки, Швейцарським бюро співробітництва в Україні та Представництвом швейцарської компанії – європейського лідера із санітарних технологій – Geberit International Sales AG.

В урочистостях з нагоди відкриття Міжрегіонального навчально-практичного центру з підготовки монтажників санітарно-технічних систем та устаткування взяли участь почесні гості: голова Представництва Geberit International Sales AG в Україні Олексій Раков, в.о. директора Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації Наталія Стельмах, заступник директора Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації Олена Пятаєва, головний спеціаліст з питань професійно-технічної освіти Департаменту освіти та науки Одеської міської ради Галина Деребізова, директор навчально-методичного центру професійно-технічної освіти в Одеській області Тетяна Лазарєва, представники Центру зайнятості населення Суворівського району м.Одеса, регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів “ІНВАСПОРТ”, закладів професійно-технічної освіти м. Бровари, м. Херсон, м. Полтава, м. Дніпро, м.Глухів, м.Одеса та Одеської області, роботодавці, учні, батьки.

 Педагогічні працівники та учні ДНЗ “Одеський центр професійно-технічної освіти”, які брали активну участь у підготовці до відкриття Міжрегіонального навчально-практичного центру відзначено подяками Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації, Департаменту освіти та науки Одеської міської ради, навчально-методичного центру професійно-технічної освіти в Одеській області.

dsc_0122 img_3770

Міжрегіональний навчально-практичний центр з підготовки монтажників санітарно-технічних систем та устаткування надасть чудову можливість для молодих майбутніх спеціалістів здобути якісні знання та практичні навики у роботі з сучасними високоякісними матеріалами, опанувати новітні технології, бути конкурентними на ринку праці та відповідати вимогам сучасності.

Опубліковано у Життя профтехосвіти Одещини, Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *