Обласний методичний семінар керівників ПТНЗ І атестаційного рівня, підприємств, установ та організацій, які здійснюють освітню діяльність у сфері професійно-технічної освіти в Одеській області

25 вересня 2012року в приміщенні ДНЗ “Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості”  за адресою м. Одеса, вул.І.Рабіна, 18-А проведено обласний методичний семінар керівників ПТНЗ І атестаційного рівня, підприємств, установ та організацій, які здійснюють освітню діяльність у сфері професійно-технічної освіти в Одеській області за темою: “Організація навчально-виробничого процесу при підготовці кваліфікованих робітників в професійно-технічних навчальних закладах І атестаційного рівня”.

Проведення семінару організував Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти в Одеській області на базі  ДНЗ “Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості”.

В роботі семінару прийняли участь керівники та/або їх довірені особи із 43-х ПТНЗ І атестаційного рівня, підприємств, установ та організацій, які здійснюють освітню діяльність у сфері професійно-технічної освіти в Одеській області.

детальніше

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *