Вебінар старших майстрів

19 червня 2014 року Навчально-методичним центром ПТО в Одеській області було проведено засідання обласної методичної секції старших майстрів за темою «Роль старшого майстра у вирішенні питань з організації професійно-практичної підготовки в ПТНЗ». Засідання секції здійснювалось в режимі – вебінару. В роботі вебінару прийняли участь 27 учасників.

Відкрив вебінар директор НМЦ ПТО в Одеській області Корчевський О.Е.

Виступили: Бурлакова В.В. – старший майстер ДНЗ “Одеський професійний ліцей будівництва та  архітектури з темою: “Особливості організації роботи старшого майстра в умовах диверсифікації професійної освіти у навчальному закладі” та з темою: “Заняття школи молодого майстра виробничого навчання: допомога старшого майстра майстрам виробничого навчання при підготовці до уроків (з досвіду роботи)”;

.

Сидоренко Я.М. – старший майстер Березівського вищого професійного училища Одеського національного політехнічного університету з темою: ” Впровадження новітніх європейських технологій у навчальний процес завдяки майстер-класам які проводять експерти міжнародного благодійного фонду (SES)”.

.

Приймак В. М. – старший майстер ДНЗ «Ананьївський професійний аграрний ліцей» з темою: ” Організація та контроль професійно-практичної підготовки в ДНЗ «Ананьївський професійний аграрний ліцей»”.

.

Кохан В. П. –майстер виробничого навчання ДНЗ «Ананьївський професійний аграрний ліцей» з темою: ” Про організацію та проведення.

.

І етапу конкурсу фахової майстерності серед учнів ліцею з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» “.

.

Щербаченко Г.М. – завідувач кабінету професійної підготовки НМЦ ПТО в Одеській області з темою: ” Права та обов’язки старшого майстра “

 .

Дякуємо учасникам, їх педагогічним колективам,  адміністраціям ПТНЗ Одеської області за активну участь, докладені зусилля в організації та проведенні заходу!

Опубліковано у Новини, Хроніка подій. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *