Вебінар обласної методичної секції викладачів іноземних мов

16 грудня 2014 року відбулося засідання обласної методичної секції викладачів іноземних мов у формі вебінару.

Тема: «Володіння іноземними мовами – запорука успіху майбутнього професіонала».

Мета: пошук способів стимулювання учнів до вивчення іноземних мов.

.

1 2 3

.

Корчевський О.Е., директор НМЦ ПТО в Одеській області, звернув увагу на актуальні проблеми викладання іноземних мов у ПТНЗ та шляхи їх вирішення. Стоянов В.С., методист НМЦ ПТО в Одеській області, наголосив на ролі іноземних мов в житті сучасної людини, провів екскурс в минуле.

Картавцева Г.І, викладач Ізмаїльського вищого професійного училища Київської державної академії водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного, поділилася особливостями своєї роботи з аутентичним матеріалом на уроках іноземної мови. Тарасенко С.В., викладач ДНЗ «Ананьївський професійний аграрний ліцей», підготувала матеріал на тему: «Комунікативний метод викладання іноземних мов та особливості його застосування». Наголосила на технології комунікативного навчання,  направленої на формування комунікативної компетентності учнів, яка є базовою, необхідною для адаптації до сучасних умов міжкультурної комунікації.

Про  культурологічний підхід до вивчення іноземної мови доповіла Павленко А.М., викладач ДНЗ «Білгород-Дністровський професійний будівельний ліцей». Ознайомила слухачів з прийомами і методами реалізації завдань культурологічної освіти на уроках англійської мови.

Своїми методами стимулювання та мотивації навчання учнів ПТНЗ на уроках англійської мови поділилась Гриценко С.А, викладач ДНЗ «Одеський професійний ліцей морського транспорту».

 

Опубліковано у Новини, Хроніка подій. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *